Lyofilizované ovoce.

Lyofilizované ovoce

Vážení zákazníci,

pro letošní sezonu jsme pro Vás připravili skvělou novinku – lyofilizované ovoce!

Technologie, kterou používáme pro sušení kozího kolostra většinu letní sezóny dříve zahálela, a proto jsme se letos rozhodli ji využít pro sušení ovoce. Ovoce sušené metodou vakuového vymražování (tzv. lyofilizace) si stejně jako kolostrum zachovává maximum živin, chuť, barvu i objem.

Od podzimu se proto můžete těšit na lyofilizované meruňky, bio broskve, lesní borůvky, jahody a maliny.

Jako u všech našich výrobků, i při výrobě lyofilizovaného ovoce si zakládáme na výjimečné kvalitě. Ovoce pochází od prověřených pěstitelů v České republice a ze Slovenska. Jsme hrdí, že můžeme podporovat lokální dodavatele a Vám nabídnout výjimečný produkt, proto na každém balení ovoce najdete uvedeného dodavatele.

Výroba tohoto ovoce je 100% ruční práce, každý kousek ovoce nám projde 5x rukama: 1. ovoce je utrženo, 2. umyto a očištěno, 3. nakrájeno, 4. vymraženo, 5. zabaleno. Vybíráme pouze ovoce v nejlepší kvalitě a plně vyzrálé, není kyselé.

Jen pro zajímavost… 50 g lyofilizovaného ovoce odpovídá přibližně 0,5 kg ovoce čerstvého.

Na příští rok připravujeme vše vyrábět v bio kvalitě. Díky zdlouhavé legislativě letos v bio kvalitě nabízíme pouze broskve. Dle našeho názoru jsou bio i lesní borůvky, ale medvěd nebo vlk nám potřebný certifikát vydat nemohli J

Lyofilizované ovoce nabízíme v balení 50 g nebo 25 g (v každém sáčku je jeden druh ovoce). V případě zájmu jsme také schopni připravit Vám dárkové balení ovoce – Luxory fruit (mix lyofilizovaného ovoce v originální skleněné dóze).

Z kapacitních důvodů letos nenabízíme ovoce ani na našem webu, pokud byste však měli o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat na

emailu: ptackova@zdravaimunita.cz nebo

telefonicky na čísle 776 273 392

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *